Pro studenty

 

Rád spolupracuji s mladými lidmi, pokud máte zájem navázat spolupráci, potřebujete poradit nebo začít pracovat na studiu předmětu, který vedu, neváhejte a kontaktujte mne na vaclav.snasel@vsb.cz nebo mou asistentku na barbora.kleckova@vsb.cz.

V současné době jsem ve spojení se svými studenty on-line, takže není problém se domluvit na dni a hodině, která Vám bude vyhovovat.

 

Pokud byste měli zájem o studium Ph.D. pod mým mentoringem, jsou dvě možnosti. Buď si vyberete téma, které  jsem vypsal (ale i tak je vždy dobré mne kontaktovat, abychom prodiskutovali, zda náplň práce Vám bude vyhovovat) nebo se se mnou spojte a spolu vymyslíme téma, které Vás bude zajímat a bude přínosem pro Váši další kariéru. 

Doktorské studium Vás naučí větší samostatnosti, orientaci v problematice, pracovat v širších týmech, kooperaci v rámci pracovního prostředí a prezentovat Vaše výsledky i na mezinárodním fóru. Je to skvělá brána do dalšího života, nejen pro Ty, kteří by chtěli na akademické půdě zůstat.

 

Pokud byste chtěli, můžeme začít spolupracovat již na úrovni Vaší bakalářské nebo diplomové práce, prvním krokem je kontaktovat mě a domluvíme se.

Mezi oblasti, kterými se společně můžeme zabývat patří NEJEN Information retrieval, Aplikace umělé inteligence, Zpracování signálů (nejen biologických), Bioinspirované výpočty, Komprese dat, Paralelní algoritmy, Big Data či Sítě (sociální atd.).

 

Pod mým vedením absolvovalo spoustu nadaných kolegů, kteří jsou dnes uznávaní ve světě vědy a výzkumu a pokud jste alespoň nějakou část studia absolvovali u nás na univerzitě, s nejedním jste se jistě setkali.